Сцена

Познати

Српскиот пејач по дрогата, направил и сообраќајна несреќа, а кога ќе дознаете од кого го купил луксузниот автомобил се ќе ви стане јасно

Српскиот пејач Дарко Лазиќ кој деновиве е топ тема бидејќи беше фатен со дрога и се разведува од сопругата, направил уште еден скандал...
Познати

Пријовиќ не издржа: Сподели фотографија од семејниот одмор со Брена во минијатурно бикини, градите на мегдан (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ деновиве е на заслужен одмор заедно со своето момче и неговото семејство. Имено Семејството на Лепа Брена...
Познати

Пејачот се бореше за живот, сите мислеа дека никогаш нема да пее: Откако излезе од болница ги воодушеви сите (ВИДЕО)

Доколку некој се сомневал, сега е јасно – Синан се врати на сцената, а снимката на неговата прва проба по операцијата ги воодушеви сите...
Познати

Тага во домот на Роквиќ: Пејачот неутешен од загубата во семејството, фановите со пораки за сочувство (ФОТО)

Пејачот Никола Роквиќ на своите фанови на Инстаграм им соопшти една тажна вест која потресе многумина. Имено станува збор за еден член...
Познати

Дарко Лазиќ скапо го плаќа бурниот живот: Пејачот претерал и на свадбата на својот брат, лекарите веднаш му го испрале желудникот

Пејачот кој е во центарот на скандалите овие денови поради снимката која се појави во јавноста на која тој јасно се гледа како шмрка...