Музика

Музика

Настап кој мора да го погледнете: 13-годишно срамежливо девојче се претвори во лавица кога почна музиката (ВИДЕО)

Тринаесет годишната Кортни Хадвин направи ерупција на „Америка има талент“. Таа на сцената се појави со голема трема, па дури и не беше...
Музика

Големо освежување: Талентиранта Марија Спасовска ја буди македонската тинејџ сцена со песната „Играј со срце“ (ВИДЕО)

Марија Спасовска со песната „Играј со срце“ конечно ја раздвижува тинејџ сцената во Македонија. Вчеравечер на 30. мај во „Public room“ во...
Музика

Евровизиските фанови бесни на црногорскиот претставник: Ги навреди болните деца и жените, а сега се соочува со пекол (ФОТО)

Црногорскиот претставник на Евровизија Вања Радовановиќ, предизвика скандал откако ги навреди глувите и слепи деца дека за Божиќ добиваат...
Музика

Нема среќа- прво непознат маж и го прекина нејзиниот настап земајќи и го микрофонот, а сега преживува пекол (ВИДЕО)

Евровизија оваа година ја одбележа невиден скандал откако непознат маж се качи на сцената и и го грабна микрофонот на Англиската претставничка...