Занимливости

Занимливости

Свекорот ми има германска пензија, морав да се согласам: Останала вдовица, па го шокирала целото семејство

Една вдовица ја раскажа својата интимна исповед и со сите ја подели на интернет. Имено, таа се омажила за својот свекор, таткото на нејзиниот...
Занимливости

Повикале “нинџа желка” на детски роденден, но кога почнало орото не можел да се воздржи (ВИДЕО)

Со целосна “работна облека”, еден забавувач имал задача на детски роденден да ги забавува децата, облечен како нинџа желката Леонардо. Но,...
Занимливости

Ги оставила сопругот и децата поради 12 годишен малолетник: Завршила во затвор, но аферата сепак добила неочекуван крај (ВИДЕО)

Пред 22 години американската учителката Мери Кеј Летурно ги полнеше весниците со забранетата љубов со еден 12 годишен ученик. Таа тогаш...
Занимливости

Патувал во авион со сопругата, а пилотот преку разглас го изговори неговото име: Следуваше шок кој ќе го помни цел живот (ВИДЕО)

Сопружниците Адри и Дејвид Роуз патувале со авион од Флорида во Колоради кога таа открила дека е бремена. Не сакала тука така да му соопшти...
Занимливости

ВИДЕО: Татко ставил камери во куќата: Останал скаменет од страв кога видел што прави неговиот син во два наутро

Еден татко одлучил да постави камери во својата дневна соба во куќата, а на нив видел нешто што не очекувал. Кога го видел однесувањето...
Занимливости

Куќата во која е роден Хари Потер никој не ја сака- година дена се продава, а кога ќе ја дознаете цената ќе се онесвестите (ФОТО)

Куќата во која е роден волшебникот Хари Потер и понатаму е на продажба една година откако е објавен огласот. Куќата од 14 век во областа...
Занимливости

Таа има 19, а тој 38 години: И дава 1.000 евра да одат на кафе, а и купува и скапи подароци- тврди дека немале секс

Се повеќе млади жени пронаоѓаат постари богати мажи кои можат да им го овозможат луксузот за кој сонуваат. Една од нив е и Џема, девојка...
Занимливости

Родила близначки, а после 12 години една од нив се разболела: Сестра и не се одвојувала од неа, а потоа се случило чудо

Пеги и Џеф Кехо биле воодушевени поради доаѓањето на нивните здрави близначки Хејли и Џена на свет. Идентичните сестри близначки, со...
Занимливости

Мајка имала некое чудно чувство: Ќерка и пет години се забавувала со своето момче, а потоа една фотографија ги запрепастила (ВИДЕО)

Кога Хајди и Ед се вериле во 2016 година, биле многу возбудени поради планирањето венчавка. Меѓутоа, мајката на Хајди имала некое чудно...
Занимливости

Татко ставил камери во куќата: Останал скаменет од страв кога видел што прави неговиот син во два наутро (ВИДЕО)

Еден човек одлучил да постави камери во својата дневна куќа во собата, а на нив видел нешто што не очекувал. Кога го видел однесувањето...